Njoftime Okazion

PREMIUM Makina me Qera
...

Location Icon Don Bosko, Rruga Muzaket

Makina Me Qera

Jepet me qera Ml 320 CDI Ngjyra e zeze Automat Xhama te zi

Cmimi: 49 €

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Don Bosko

Kerkohet Graphic Designer

Planet APP kerkon te zgjeroje stafin me Graphic Designer te ri, te vet ...

Cmimi: 45000 Lek

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Rruga Hoxha Tahsim ,Sheshi shtraus Xhamllik

Pasticeri TITO kerkon Staf

Pasticeri Tito kerkon: Shitese Sanitare Furrxhi Nd/Furrxhi -Ku ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Don Bosko, Rruga Muzaket

Planet App kerkon Agjent/Menaxher Shitjesh

Planet App LTD (www.planetapp.ltd) eshte ne kerkim te zgjerimit te sta ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Rruga Albanopoli, Tirane

Planet App LTD po kërkon Administrator Serveri

Planet App LTD po kërkon Administrator Serveri. Detyra dhe përgjegj ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Don Bosko, Tirane

Kerkohet Social Media/Menaxhere Shitjesh

Okazion kerkon Social Media Menaxhere/Menaxhere Shitjesh per platforme ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Tirane

Kerkohen Shofera/Motorista per shperndarje

Kerkohet Korrier per Shperndarje! Kriteret: - Mosha 18-35 - Banue ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Tirane, Bulevardi ''Gjergj Fishta'', rruga ''Irfan Tomini'', Godina 9, Kati i pare, Zona Kadastriale 8220, Njesia nr.9

SPOKEN WORD SALES KERKON TE PUNESOJE : AGJENTE MARKETINGU

Spoken Word Sales kerkon te punesoje Agjente Marketingu ne gjuhet : Sp ...

Cmimi: Telefono

PREMIUM Oferta Njoftime Pune
...

Location Icon Don Bosko, Rruga Muzaket

Kerkohet Programues React/Vue.js/Laravel

PLANET APP SHPK eshte ne zgjerim te skuadres se programuesve. Kerkoh ...

Cmimi: Telefono